AKTUALI INFORMACIJA

AKTUALI INFORMACIJA

Saugaus eismo valandėlė

Šiandien į darželio kiemą įvažiavo policijos mašina. Vaikus nustebino įjungti švyturėliai, garsi sirena ir pareigūnės pasisveikinimas per mikrofoną. Vaikai atidžiai klausėsi pareigūnės pasakojimo apie policijos darbą, saugų elgesį gatvėje, aktyviai atsakinėjo į pateiktus klausimus. Labiausiai pradžiugino susitikimas su šuniuku Amsiu.

 

Ekologinis švietimas – vienas iš būdų, galinčių sumažinti neigiamą civilizacijos poveikį mus supančiai aplinkai ir gamtai. Sąmoningą pilietį turime užsiauginti nuo mažų dienų. Įvairių projektų, akcijų metu siekiame plėsti ir gilinti vaikų žinias apie gamtos išsaugojimą, suteikti praktinės veiklos įgūdžių, formuoti atsakomybę bei vidinį poreikį išsaugoti sveiką ir saugią aplinką.

 

Norime pasidžiaugti, kad programos “eTwinning” Nacionalinė paramos tarnyba įstaigos mokytojoms Almai Kaniavaitei-Kubilienei ir Modestai Alsytei suteikė Nacionalinį kokybės ženklelį (NKŽ) už sukurtą projektą “STEAM ir raidžių pasaulis”, kuris pasiekė nacionalinį ir Europos standartą.

parsisiųsti PDF formatu  

parsisiųsti PDF formatu

 

“Aitvarėlio” bendruomenė išreiškė palaikymą Ukrainai ir prisijungė prie vilniečių organizuojamos akcijos “Užrišk karą”.

 

KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ŠVIETIMO SKYRIAUS VEDĖJO ĮSAKYMAS “DĖL ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ, VYKDANČIŲ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, DARBO VASAROS MĖNESIAIS 2022 METAIS”

2022-01-24 Nr. ŠV1-25

 

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO

Į KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO MOKYKLAS 2022–2023 MOKSLO METAMS

 

Informuojame, kad prašymai mokytis Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose nuo 2022 m. rugsėjo 1 d. pradedami registruoti mokinių priėmimo informacinėje sistemoje (www.klaipeda.lt) nuo 2022 m.:

  1. Kovo 1 d. 10 val. į 9 klases.
  2. Kovo 2 d. 10 val. į 10–12 klases.
  3. Kovo 3 d. 10 val. į 1 klases.
  4. Kovo 7 d. 10 val. į 2–4 ir 6–8 klases.
  5. Kovo 8 d. 10 val. į 5 klases.

Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/ ).

 

Aitvarėlis – tai džiaugsmo namelis, kuriame gyvena laiminga vaikystė… Šiais metais Aitvarėlis šventė 35-erių metų Gimtadienį. Nuo pat ryto pasipuošęs, vaikučius pasitiko!

Kaip smagu buvo fotografuotis, įžengus į šventinį rėmelį, prie papuoštos tvoros, didelio torto!

Vaikučiai dovanojo Aitvarėliui didžiulius piešinius, smalsiai tyrinėjo fotografijas, džiaugėsi tėvelių paruoštomis vaišėmis ir dovanomis…

 

KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS “DĖL KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2021 M. SAUSIO 5 D. ĮSAKYMO NR. AD1-6 “DĖL KLAIPĖDOS MIESTO ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ, ĮGYVENDINANČIŲ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, VEIKLOS APRIBOJIMO KARANTINO LAIKOTARPIU” PRIPAŽINIMO NETEKUSIU GALIOS”

parsisiųsti MS PDF formatu

KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS “DĖL KLAIPĖDOS MIESTO ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ, ĮGYVENDINANČIŲ IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, VEIKLOS APRIBOJIMO KARANTINO LAIKOTARPIU”

parsisiųsti MS Word formatu

KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS “DĖL VAIKŲ PRIĖMIMO Į KLAIPĖDOS MIESTO UGDYMO ĮSTAIGAS, ĮGYVENDINANČIAS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO PROGRAMAS, KARANTINO LAIKOTARPIU”.

parsisiųsti MS WORD formatu

Karantino metu „Tėvų linija“ veikia įprastai – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val.

Bandant prisitaikyti prie pasikeitusios kasdienybės, tėvams kyla daugiau įtampos, nerimo ir klausimų nei įprastai. „Tėvų linijoje“ Paramos vaikams centro psichologai teiks nemokamas ir anonimines konsultacijas telefonu kaip įprasta – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val.

 

 

Paskambinus nemokamu numeriu 8 800 900 12, su profesionaliais psichologais galima pasitarti, kaip kalbėtis su vaikais apie šiandieninę situaciją, kaip paaiškinti, kodėl būtinas karantinas ir svarbu laikytis prevencinių priemonių.

 

„Rekomenduosime, kaip susitarti dėl naujų taisyklių šeimoje ir brėžti ribas. Atsakysime į klausimus, kylančius dėl vaikų savijautos ir elgesio (nerimo, baimių). Labai kviečiame tėvus paskambinti, jeigu jie patys jaučia nerimą, sunku nusiraminti, kyla didelis pyktis, kuris išliejamas ant vaikų ir kitų šeimos narių. Beje, kaip anksčiau, konsultuojame ir visais vaikų auklėjimo klausimais”, – sako Paramos vaikams centro psichologė, „Tėvų linijos“ vadovė Jūratė Baltuškienė.

 

Tėvų linijos nemokamas numeris – 8 800 900 12.

Darbo laikas – darbo dienomis 1113 val. ir 1721 val.

Konsultuoja Paramos vaikams centro psichologai.