Nuotraukų galerija

 

Mūsų komanda 2019 m. respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto “Lietuvos mažųjų žaidynės” II – ojo etapo laureatė!

Šiais metais įstaigoje įgyvendinamas ilgalaikis rūšiavimo kultūros projektas “Aš mokausi rūšiuoti”. Vaikučiai susidomėję dalyvavo ekovalandėlėje – pažintinio filmuko apie atliekų rūšiavimą demonstravime. Po to įgytas žinias įtvirtino praktiškai.

“Žvirbliukų” grupės ugdytiniai įsijungė į sąmoningumo didinimo mėnesio “Be patyčių” veiklas. Viena iš jų – susitikimas su Prano Mašioto mokiniais “Draugauju Aš – draugauji Tu”, kurios metu susipažino, žaidė įvairius žaidimus, mokėsi atpažinti jausmus, juos įvardinti, spręsti iškilusias problemas, ieškoti išeičių. Vaikai patyrė daug džiugių emocijų.

Džiaugiamės, kad mergaičių ansamblis, kurį paruošė meninio ugdymo mokytoja Virginija Vasiliauskienė puikiai pasirodė tradiciniame Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigų šventiniame renginyje “Vaikų muzikinės išdaigos”, skirtame Lietuvos Nepriklausomybės dienai paminėti.

Džiaugiamės įvykusiu ir labai patikusiu vaikams tarptautiniu eTwinning projektu “Mūsų augintiniai”.   Projekto metu sukurta mokytojos ir vaikų e.knygutė – https://www.storyjumper.com/book/index/63216265/M%C5%AAS%C5%B2-AUGINTINIAIOUR-PETS#page/1

Viso projekto aprašas ir partnerių veiklas galite pamatyti eTwinning tinklapyje: https://live.etwinning.net/projects/project/172466. O nuoširdžius vaikų atsiliepimus apie patikusį projektą galima išgirsti paspaudus šią nuorodąhttps://www.youtube.com/watch?v=BCMZF_bj9JO&t=6s&fbclid=lwAR0Fc1Ny4h3aU3paHAlyqnLPIOol1D6fEVzMa3sNjKT6oQQHxZuPJSQOSO4

2019 metai paskelbti Žemaitijos metais. Socialiniai partneriai pakvietė mus į edukacinį renginį “Ką paliko senoliai kaip kraitį, plaka man krūtinėj lyg šiol”. Jame “Žvirbliukų” grupės mergaitės pristatė kailiadirbystės amatą.

Jau kelinti metai iš eilės dalyvaujame Klaipėdos ikimokyklinio ugdymo įstaigų neformaliojo švietimo mokytojų ilgalaikiame projekte “Susipažinkime su sporto šakomis”. Šiais metais vykome į Vlado Knašiaus krepšinio mokyklą ir susipažinome su krepšinio sporto šaka.

Grįžta paukščiai į namus, Grįžta iš visų šalių… “Aitvarėlio” vaikučiai sveikino sugrįžtančius paukštelius ir dalyvavo šventėje “Po paukščio sparnu”. Už tai, kad vaikučiai juos žiemą globojo, paukšteliai apdalino dovanomis…

 

“Kanapinis skuba bėga, veja jis iš kiemo žiemą!” – taip vadinosi Užgavėnių šventė. Vaikučiai pasipuošę kaukėmis ir riestainių karoliais linksmai išvijo žiemą iš “Aitvarėlio” kiemo…

“Mūsų Lietuvėlėj sukas malūnėliai” – Lietuvos Gimtadienį “Aitvarėlio” vaikučiai šventė Sąjūdžio parke. Meilę Lietuvai jie išreiškė gamindami malūnėlius, iš kurių prie Sąjūdžio paminklo sudėjo trispalvę.

 

“Kelkis, meška, iš miegų!” – taip vaikučiai žadino mešką per pusiaužiemį. Po to papuošė jos olą, kad meškutei apsivertus ant kito šono, būtų linksmiau laukti pavasario!

“Drugelių” grupės vaikučiai dalyvavo nuotaikingame Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klubo “Draugystė” organizuotame renginyje “Besmegenių alėja”.

Į Klaipėdos “Pojūčių pasaulį” vyko “Žvirbliukų” grupės ugdytiniai. Juos labai sudomino spalvų terapija…

 

“Žvirbliukų” grupės ugdytiniai su tėveliais surengė kūrybinį Advento vakarą “Raidžių ir skaičių apsuptyje”.

Adventas – tai metas, kai širdį užplūsta gerumas ir norisi juo dalintis su kitais… “Drugelių” grupėje vyko Adventinis kūrybinis vakaras “Atverkime Gerumui duris”.

Kai prasideda žiema “Aitvarėlio” vaikučiai skuba globoti paukštelius. “Už tą vieną trupinėlį – tau čiulbėsiu vasarėlę!” – taip vadinosi paukštelių globojimo akcija šiais metais.

“Pelėdžiukų” grupės vaikučiai su tėveliais vyko į Veiviržėnų amatų centrą ir patys kepė bandeles, žaidė žaidimus ir vaišinosi karštomis bandelėmis…

“Bitučių” grupės ugdytinių ir jų tėvelių edukacinė išvyka į Veiviržėnų amatų centrą. Edukacinis renginys “Molio Motiejukas” visiems suteikė daug džiugių akimirkų!