Nuotraukų galerija

“Aitvarėlio” vaikučiai paminėjo Sausio 13-osios 30-metį, prisidėdami prie pilietinės iniciatyvos. Languose sužibo žvakutės. Darželio kiemas pražydo neužmirštuolėmis…

 

“Aitvarėlio” vaikučius aplankė Trys Karaliai. Ne tik atnešė simbolinių dovanų: smilkalų, aukso ir miros šakelę, bet ir palinkėjo visiems gerų, sėkmingų, sveikų metų!

Kiekvienais metais rugsėjo 16-22 dienomis vyksta Europos judumo savaitės renginiai. Tai didžiausia tvaraus judėjimo kampanija pasaulyje. “Aitvarėlio” vaikučiai taip pat aktyviai dalyvavo “sveikatingumo savaitėje”. Rungėsi estafetėse, žaidė judrius žaidimus, įveikė kliūčių ruožą.

“Sveiki, sugrįžę!” Taip pasitiko vaikučius, sugrįžusius į darželį, Meškinas ir Lapė. Šiais metais Rugsėjo 1-oji buvo kitokia… Negalėjome susiburti, tačiau netrūko nuotaikos, džiaugsmo, emocijų ir dovanų…Net fejerverkai buvo!

Kaip tyčia šiandien žiema užsuko pasidairyti…bet su triukšmu buvo išvaryta! Vaikai kvietė Saulytę, kad greičiau sušildytų žemę ir vaikus… Lašininio ir Kanapinio kovą, aišku, laimėjo Kanapinis! Kartu su More sudegino blogus darbelius.

Šiais metais įstaiga vėl įsijungė į respublikinio ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekto “Lietuvos mažųjų žaidynės 2020” veiklą. I-ąjame etape varžėsi “Žvirbliukų”, “Kačiukų”, “Drugelių” ir “Perliukų” grupės.

“Nors maža širdelė mano, bet myliu šalelę savo!” – taip vadinosi šventinis renginys, skirtas Lietuvos Gimtadieniui. Vaikučiai nuoširdžiai ruošėsi jam – piešė piešinukus, spalvino vėliavėles, dekoravo žemėlapius, mokėsi eilėraštukų, dainelių, su tėveliais gamino širdeles. Tačiau didžiausią įspūdį paliko į darželį kariniu džipu atvykę Lietuvos kariuomenės kariai. Jie papasakojo vaikams apie karių gyvenimą, parodė visą savo amuniciją ir padėjo papuošti medelius širdelėmis…

Priešmokyklinio ugdymo grupės sėkmingai įgyvendina tarptautinį eTwinning projektą “Mano šeima ir aš”. Jo metu vykdomos įvairios veiklos, įtraukiant šeimą. Viena tokių vyko sporto salėje. Liejosi emocijos, tėveliai stengėsi savo ištverme, sportiškumu nenusileisti savo vaikams.

Šiais metais Klaipėdoje startavo regioninis sportinis renginys “Judrusis uostas”. Aitvarėlio komanda aktyviai įsijungė į šio renginio veiklą. Vaikai ne tik smagiai sportavo, rungtyniavo, bet ir džiaugėsi apdovanojimais – taure ir medaliais. http://www.ve.lt/naujienos/sportas/vyko-sportinis-renginys-judrusis-uostas-1772821

Sausio 6 d. Aitvarėlio vaikučius aplankė Trys Karaliai ir geroji Fėja. Jie papasakojo savo atkeliavimo istoriją, sakė linkėjimus ir padėjo vaikams nupuošti ir atsisveikinti su eglute. Kad apsaugoti nuo piktųjų dvasių ant kiekvienų durų užrašė pirmąsias savo vardų raides K+M+B.

Mergaičių ansamblis, vadovaujamas meninio ugdymo mokytojos Virginijos, puikiai pasirodė Lietuvos vaikų ir mokinių televizijos konkurso “Dainų dainelė” I-ame etape ir pateko į zoninį etapą.

Šaltos ir snieguotos žiemos yra išbandymų metas mūsų krašte pasilikusiems žiemoti paukščiams. Lesykla – geriausia dovana paukšteliams žiemą. Vaikučiai neliko abejingi ir aktyviai įsijungė į paukštelių globojimo akciją “Sniego patalas užklotas, o paukšteliams menkas juokas”.

Jau tradicija tapo organizuoti vaikų ir tėvelių komandų sportines varžybas. Šiemet varžėsi “Drugelių” ir “Perliukų” komandos. Kiek emocijų ir džiaugsmo patyrė vaikai, tėveliai ir mokytojos!

Vieną rudens vakarą muzikos salėje skambėjo liaudiška muzika, girdėjosi žemaitiška šneka, nes “Žvirbliukų”, “Kačiukų”, “Drugelių” ir “Perliukų” grupių vaikučiai su šeimos nariais tautiškai pasipuošę rinkosi į vakaronę “Kas bus, kas nebus, bet žemaitis nepražus!”, skirtą Žemaitijos metams paminėti. Visus linksmino Klaipėdos J. Karoso muzikos mokyklos tautinių instrumentų orkestras “Šaltinis” ir folkloro ansamblis “Šaltinėlis”.

 

“Saulučių” ir “Boružėlių” grupių vaikučiai kartu su tėveliais linksmai nusiteikę vyko į Veiviržėnų amatų centrą ir dalyvavo duonelės kepimo edukacijoje. Kol duonelė kepė, žaidė liaudiškus žaidimus. Po to vaišinosi kvapniomis bandelėmis ir arbata…