Meniu Uždaryti

Nuotraukų galerija

SUKS VAIKUČIAI SUKTINĖLĮ!

Taip vadinosi ikimokyklinio ugdymo įstaigų renginys Vasaros estradoje, skirtas tarptautinei Vaikų gynimo dienai paminėti, kuriame dalyvavo ir mūsų darželio ugdytiniai.

 

Sportinė pramoga „Būkim saugūs kelyje“

Intensyvus transporto priemonių eismas įpareigoja jau priešmokykliniame amžiuje ugdyti saugaus elgesio kelyje kompetencijas. Įvertindami šią situaciją ir, norėdami apsaugoti vaikus nuo galimų pavojų, įstaigoje įgyvendinome ilgalaikį saugaus elgesio kelyje įgūdžių formavimo projektą „Raudona, geltona, žalia“. Viena iš projekto dalių – sportinė pramoga su socialiniais partneriais: lopšeliais-darželiais „Vyturėlis“, „Rūta“ ir „Du gaideliai“. Vaikai įtvirtino kelių ženklų pavadinimus, šviesoforo spalvas, smagiai pabendravo su bendraamžiais.

 

 

Gražų pavasario rytą Zuikių šeimynėlė, susitvarkiusi, apsišlavusi savo kiemelį, sukvietė visus į linksmą pramogą „Rieda margučiai, džiaugiasi vaikučiai!“. Kartu pasimankštino, pažaidė, pašoko ir…. pastebėjo, kad kažkur pradingo margučiai! O tai, pasirodo, padarė Šarka Vagilė! Zuikiai pasveikino ją su Velykomis, padovanojo blizgantį kiaušinį. Šarka su džiaugsmu atidavė pasisavintus margučius. Po to vaikučiai savo aikštelėse linksmai rideno margučius, džiaugėsi Zuikių padovanotais didžiuliais kiaušiniais (melionais).

 

 

Parskridęs iš šiltųjų kraštų Gandras, pirmiausia, aplankė vaikus grupėse. Susipažino su jais, pasveikino su Pavasariu ir pakvietė į kiemą. Kartu žaidė, braidė po balas, mėgdžiojo paukščių balsus…

 

Kovo 20-ąją ekologinio ugdymo kūrybinė grupė organizavo akciją „Padėka Žemei“, skirtą Žemės dienai paminėti. Sustoję į du didžiulius ratus, vaikai dėkojo Žemei už jos dosnumą, prižadėjo ja rūpintis, saugoti ir mylėti. Po to aplankė Paukščių alėją, pasidžiaugė paukšteliais, kuriuos pagamino kartu su tėveliais, pasiklausė jų čiulbėjimo, apkabino medžius, pasipuošė spalvotomis apyrankėmis…

Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną „Aitvarėlio“ vaikai atšventė Sąjūdžio parke. Su gera nuotaika, mojuodami pasigamintomis vėliavėlėmis dalyvavo bėgynėse.

Pusiaužiemio šventės metu meška verčiasi ant kito šono – tai rodo, kad žiema jau persirito į antrąją pusę ir netrukus ateis šiltesni orai. Diena jau pailgėjusi per avinuko šuolį – nuo Saulėgrįžos diena jau pailgėjo visa valanda ir ilgėja toliau. Pats metas apeiti bičių avilius, pabudinti bitules, paieškoti pirmųjų pavasario ženklų.

Aitvarėlio vaikai smagiai atšventė Pusiaužiemį, apvertė meškutę ant kito šono, kad greičiau ateitų pavasaris!

 

Adventas – prasmingas ir paslaptingas prieškalėdinis laikas, kuris apgaubia mus gerumu ir ramybe… Įstaigoje, meninio ugdymo mokytojos iniciatyva, vykdomas kūrybinis Advento projektas „Žalia rūta Kalėda“.  Pagrindinė projekto vertybinė nuostata – pažintis su tautos papročiais ir tradicijomis, gebėjimas dalintis gerumu, pajausti švenčių laukimo nuotaiką. Ir vaikučiai, ir suaugę patyrė daug įspūdžių, džiaugsmingų emocijų, susibūrę į Advento popietę, kuri buvo kupina dainų, žaidimų, ratelių, prasmingų apeigų, burtų….

 

Klaipėdos Klounų teatro studijos „DULIDU“ aktoriai gražų rudens rytą pakvietė vaikučius į nuotaikingą lauko spektaklį „Kaip atsirado drugeliai“. Vaikų emocijos liejosi per kraštus! Ypatingai, kai patys įsijungė į spektaklį, atliko užduotis. Buvo kažkas tokio!

 

Niekas nepaneigs, kad mokytis mylėti ir gerbti tėvynę reikia nuo mažens. Ir tikrai ne istorijos faktų vardijimu… Tegul meilė Lietuvai skleidžiasi kasdieniškuose dalykuose!

 

Už puikius darželio eTwinning komandos pasiekimus, mūsų įstaigai suteiktas eTwinning Mokyklos ženklas 2021-2022!

Skip to content